top of page

‘Aon jín blik genogt’ is het nieuwe carnavalsmotto in het Stijlorenrijk

Carnaval 2025 ligt nog maar pas achter ons. De Stijloren bereiden zich alvast voor op het komende carnavalsseizoen. Tijdens de Houdoe-avond van de Stichting Carnavalsoptocht Etten-Leur presenteerden De Stijloren het motto van het Stijlorenrijk voor carnaval 2026.


Soms heb je niet meer nodig

Je kent het wel; met sommige vrienden en familie heb je ‘Aon jín blik genogt’ om te weten wat er bedoeld wordt. Afgelopen jaar was het motto ‘Wad ‘n uisouwe’. Een knipoog naar de georganiseerde chaos die carnaval soms is. Dit jaar gaat het over een andere boeg. Waarbij het gaat om verbinding en elkaar begrijpen. Maar ook omdat ‘jín’ blik bier, of ‘jín’ blik en veger soms ook genoeg is ;-)


Zo’n motto, hoe komt dat nu tot stand?

Het motto is een echte carnavalstraditie. Het inspireert carnavalsvierders, zoals de diverse optochtdeelnemers, om met de motto’s van het Stijlorenrijk en Ut Zwaajgat aan de slag te gaan. Een select gezelschap binnen S.C. De Stijloren doet een aantal voorstellen. Samen vormen zij de mottocommissie. De ledenvergadering van de Stijloren kiest vervolgens het motto via een stemming. Ook niet-leden kunnen voorstellen meegeven aan de mottocommissie. Heb je zelf een leuk idee? Mail je suggestie naar info@scdestijloren.nl.


 
 
 

Comments


Uitgelichte berichten
Uitgelichte berichten
Recente berichten
bottom of page